sobota, 17 maja 2014

KSW 27, gdzie można obejrzeć online?


Jako że gala KSW 27 rozpocznie się już za kilka godzin, przedstawiamy wam gdzie można ją obejrzeć. Jeśli nie kupiliście biletów i nie macie możliwości obejrzeć gali na miejscu pozostają wam dwie opcje telewizja oraz Internet. Aby obejrzeć w telewizji należy wykupić u swojego operatora( o ile ma w sprzedaży) dostęp do transmisji PPV. Cena transmisji PPV została ustalona na 40zł. Zazwyczaj wykupienie dostępu polega na wysłaniu wiadomości sms z numerem dekodera pod odpowiedni numer, bądź kontakt telefoniczny pod odpowiednim numerem.
Druga opcja to oczywiście Internet, gdzie możemy obejrzeć galę KSW 27 online. Tutaj mamy dwa serwisy gdzie będzie można taki dostęp kupić, a są to:
  • ipla
  • kswtv.com


Na tych stronach internetowych wykupimy dostęp do transmisji na żywo. Na stronach zostały przedstawione szczegółowe informacje w jaki sposób ten dostęp wykupić. Zastanawiasz się gdzie oglądać transmisję na ipla czy kswtv? Na obydwóch serwisach jakość będzie ta sama, na kswtv mamy dodatkowo możliwość wyboru języka w którym chcemy oglądać transmisję oraz podgląd z kamer, które zostały zamontowane w szatniach zawodników. Wybór więc należy do was.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz